Rekomenduojama ekologiška kosmetika

ekologiska kosmetikaKai šiais laikais tiek daug kenksmingų medžiagų gauname ir su maistu, ir iš aplinkos, ir iš kosmetikos, gera žinoti, kad yra sukurta ekologiska kosmetika, leidžianti lengvai ir greitai patirti, ką tai reiškia turėti sveiką odą, plaukus, ir ką tik nori be papildomų komponentų. Žinoma, specialistai sako, kad yra labai svarbu išvis suprasti, kas tai yra ekologiska kosmetika,  ir pirkti tik tai, kas iš tiesų nekenkia, neturi sudėtyje daug kenksmingos chemijos. Nes kartais žalio lapelio ar kikto logotipas ant gaminio gali būti uždėtas tik dėl marketingo, o pats gaminys bus toli gražu ne pats naudingiausias. Taigi, jeigu norite turėti tikrai sveiką odą, sveikus plaukus, o naudoti tik sveiką kosmetiką, žinokite keletą dalykų. Pavyzdžiui, ekologiška kosmetika, tai ne tik žalio lapelio logotipas ant buteliuko. Reikia atidžiai skaityti sudėtį. Jeigu yra labai daug visokių su “E”, tai nebūtinai reiškia, kad čia tikras chemijos miksas. Gali būti, kad tų sudedamųjų dalių yra visiška nedaug, o kitos yra netgi natūralios, tačiau visgi laikomos gamtiniais koncervantais ir dėl to prasideda “E”. Kitas gaminys, kuriame bus labai daug kokios nors nuodingos dervos, turės tik tą vieną pavadinimą, ir net nenaudos “E”, o nuodingos chemijos ribos bus ženkliai viršytos. Tačiau mes pasimausime ant reklaminio kabliuko ir nusipirksime. Tad norint turėti tikrai sveikus produktus, reikia domėtis gamintojais, skaityti internete apie tai, ką norime pirkti. Arba iškart pirkti iš patikrintų parduotuvių, pavyzdžiui, iš livinn.lt ar kitų, kurios tikrai prekiauja ekologiškais gaminiais.

Veido priežiūros rinkiniai

Kalbant apie veido priežiūrą, jums reikėtų žinoti, koks yra jūsų odos tipas, tad ir ekologiška kosmetika internetu, tikėtina, bus pasirenkama ta, kurios jums ir reikia. Tuo atveju, kai rinksitės aklai, nežinodami, ko jums iš tiesų reikia, gal ir nusipirksite gaminį be sintetinių priedų, tačiau paaiškės, kad tokia kosmetika jums netinka paprasčiausiai dėl to, kad jūsų oda riebi, o kokosų aliejus tik dar labiau ją užkimš, ar panašiai. Tad visada pradžioje pravartu pasikalbėti su dermatologu.

Rankų priežiūra

Rankos yra ne tokios išrankios kaip veidas, todėl joms tiks tiesiog natūrali kosmetika, sprendžianti jūsų kasdienes rankų problemas. Galbūt ji padės sušvelninti odą, o gal padės darantis manikiūrą ar pedikiūrą. Žodžiu, yra daug būdų, kaip gali būti atliekama tinkamai rankų priežiūra, ir kaip rankas priversti švelniomis, gražiomis, nesugadintomis chemijos. Pavyzdžiui, jeigu kosmetika veidui ne iš karto daro poveikį, tai rankų kremai sintetiniai, su kokiu nors silikonu, tuojau pat privers rankas būti itin švelnias, malonias. Tokios rankos galiausiai pasidarys prisotintos efekto, sukelto dirbtinai. Tad pasibaigus kremo veikimui, oda pasidarys nerami, sausa, dirgli.

Dekoratyvinė kosmetika

Jūsų pasirinkta dekoratyvinė kosmetika taip pat galėtų būti ekologiška, ir tai leistų greitai pradėti džiaugtis ilgalaikiu makiažu be sintetinių priedų. Nebūtina eiti į parduotuvę ir apžiūrinėti visas spalvas. Spalvos gerai matosi ir per ekraną. Taigi, galite tiesiog internete išsirinkti tai, kas jums patinka, o kurjeriai tai pristato i namus.

Kūno ir plaukų priežiūra

Be abejo, galima pagalvoti ir apie kosmetiką, sukurtą kūno, plaukų priežiūrai. Kiekvienas žmogus kažkuo plauna galvą, tepa kažkokį balzamą. Tai taip pat gali būti natūralūs gaminiai. Eteriniai aliejai, kauliukų aliejai, rožių vanduo gali dar ir sustiprinti plaukus, tapti geriausiomis ekologiškomis plaukų kaukėmis.

Categories: Kosmetika

Leave a Reply