Rankų džiovinimas gali būti smagus

rankų  džiovintuvasĮrenginėdami tiek viešosios įstaigos, tiek privatų tualeto kambarį susiduriate su galybe išlaidų: šiuolaikiško dizaino sprendimai ir patogi įranga pareikalauja nemažai išlaidų. Tačiau, ar žinojote, jog investavę į reikiamą funkcionalią techniką garantuosite ne tik galimybę sutaupyti, bet ir kasdienį patogumą? Rankų džiovintuvas – vienas tokių kasdienių įrenginių.

Kodėl verta įsigyti?

Rankų džiovintuvais naudojamės jau ne vieną dešimtmetį – jie buvo atrasti praėjusio amžiaus pabaigoje. Džiovintuvai šildo pučiamą orą, o šis džiovina rankas. Tačiau naujausios kartos rankų džiovintuvai pasižymi tuo, jog veikia kiek kitaip – oras ne šildomas, vandens lašeliai lengvai nupučiami nuo rankų. Rankų džiovintuvo privalumai – akivaizdūs. Pirmiausia, sutaupysite laiko – nereikės nuolatos keisti gausybės popierinių rankšluosčių rankoms nusausinti. Be to, smarkiai sumažės ir elektros energijai skirtos išlaidos – rankų džiovintuvai veikia kaip išmanūs įrenginiai, gebantys įsijungti ir išsijungti reikiamu metu. Kone svarbiausia ypatybė – tai, jog rankųdžiovintuvai užtikrina higieną. Šie įrenginiai turi specialius filtrus ir antibakterines UV spindulių lempas, be to, tam, kad galėtumėte sėkmingai naudotis rankų džiovintuvu, jums nereikės jo liesti – įrenginys įsijungs automatiškai. Įrenginiai rankų džiovinimui puikiai tinka įvairiausio dizaino patalpose, kadangi galite rinktis iš gausybės spalvų ir įvairiausių faktūrų.

Kokiose patalpose geriausia rinktis?

Modernus džiovintuvas rankoms puikiai pravers įvairaus tipo patalpose. Žinoma, dažniausiai siūloma rankų džiovintuvus rinktis viešosiose įstaigose. Restoranai, bankai, prekybos centrai bei viešbučiai kasdien sulaukia didelių lankytojų srautų, todėl toks rankų nusausinimo sprendimas itin tinkamas. Džiovintuvas ofise labai patogu ir todėl, jog toks įrenginys yra ypač draugiškas aplinkai, todėl jūs ne tik sutaupysite, bet ir išvengsite gamtos taršos. Žinoma, rankų džiovintuvus galima įrengti ir privačių namų vonios kambariuose. Taip sutaupysite ir laiko – juk nereikės nuolatos džiovinti šlapių medžiaginių rankšluosčių ar kasdien keisti popierinių. Be to, naujausios kartos rankų džiovintuvai yra ypač malonūs naudoti: jie ne tik nusausina rankas jų neišdžiovindami, bet ir jas puikiai masažuoja. Todėl džiovintuvai rankoms pravers ir namuose, ir viešosiose įstaigose.

 

Kur dairytis geriausių džiovintuvų?

 

Išsirinkti kokybišką įrenginį kartais gali būti sudėtinga, todėl verta pasiteirauti specialistų pagalbos. Džiovintuvai iš rankudziovintuvai.lt – tai puikus sprendimas, jei ieškote ypatingai higieniškų, tvirtų ir kokybiškų įrenginių. Kad vėjelio tipo rankų džiovintuvai būtų ilgaamžiai ir sėkmingai tarnautų, labai svarbus tvirtas jų korpusas. Tvirtumas būtinas ne tik dėl to, kad džiovintuvas atlaikytų galimus smūgius, bet ir dėl metalo atsparumo rūdims. Paprastai tvirtesnis metalas linkęs būti ilgaamžiškesnis. Nepriekaištinga švara, bakterijų naikinimas, elektros energijos bei popieriaus taupymas – dar ne viskas, į ką reiktų atkreipti dėmesį renkantis džiovintuvą. Naujausios kartos džiovintuvai pasižymi išmaniųjų įrenginių ypatybėmis. Pirmiausia, svarbu tai, jog specialūs jutikliai reaguoja į jūsų judesius, tad įsijungia tik tada, kai ketinate juo naudotis. Be to, džiovintuvas geba kaupti informaciją – kiek džiovinimo ciklų buvo atlikta per tam tikrą laiką. Išmanių rankų džiovintuvų priežiūra yra ypač lengva, nes įrenginys geba pats pranešti, kada būtina pagalba ar atsiranda gedimai. Dėl tokių signalų galėsite laiku išvalyti reikiamus džiovintuvo filtrus bei pripildyti ištuštintus vandens rezervuarus. Nusprendę, jog rankųdžiovintuvas jums gali praversti, nesigailėsite: šis renginys bus ilgaamžis, puikiai įsilies į jūsų pasirinktą aplinką, taupys vandenį, elektrą bei popierių, tad būtina atsakingai rinktis, kur ir kokių gamintojų džiovintuvus geriausia įsigyti.

Categories: Patarimai

Leave a Reply